evden eve nakliyat
ebasinebulten

Gönen’de Kudüs protestosu

Gönen’de Kudüs protestosu

ABD Başkanı Trump'ın Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıması, çok sayıda kentte olduğu gibi Cuma namazı sonrası Gönen’de de protesto edildi. Çarşı Camii’nde Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın ve siyasi parti temsilcilerinin de katılımıyla toplanan kalabalık  Trup’u protesto etti.

Devamını Oku

Yakar: İnsan hakları ileri götürülmeli

Yakar: İnsan hakları ileri götürülmeli

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar,  10 Aralık İnsan Hakları Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Yakar mesajında insan haklarının yalnızca korunması değil, sürekli ileri götürülmesi ve geliştirilmesi gerektiğini kaydetti.Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın 10 Aralık İnsan Hakları Günü dolayısıyla yayımladığı...

Devamını Oku

AK Parti’den Başkan Yakar’a ziyaret

AK Parti’den Başkan Yakar’a ziyaret

AK Parti İlçe Başkanı Erdinç Odabaşı yönetimi ile birlikte Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ı makamında ziyaret etti. Başkan Yakar, Odabaşı ve yönetimine yeni görevlerinde başarı diledi.

Devamını Oku

Z- Kütüphane Açıldı

Z- Kütüphane Açıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokuluna Zenginleştirilmiş Kütüphane (Z-Kütüphane) dün tören ile öğrencilerin kullanımına açıldı. Yeni ve modern bir anlayışla oluşturulan Gönen’in ilk Z-Kütüphanesi (Zenginleştirilmiş Kütüphane) Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu'nda açıldı....

Devamını Oku

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.
Kemal Atatürk - 1925

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Kangurular geri geri yürüyemezler.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf