evden eve nakliyat

Ergin ailesinin mutlu günü

nian1Gürkan Ergin ile Gamze Cansever evlilik yolunda ilk adımı attı. Genç çiftlerin nişan yüzüklerini Başkan Hüseyin Yakar taktı

Burhan Ergin’in oğlu Gürkan ile Fındıklı Köyü’nden Cansever Ailesi’nin kızı Gamze’nin nişan yüzüklerini Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar taktı. Göneksan Ekmek Fabrikası sahibi Burhan Ergin’in oğlu Gürkan ile Fındıklı Köyü’nden Cansever Ailesi’nin kızı Gamze’nin nişan törenleri Fındıklı Köyü’nde yapıldı. Nişan törenine Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Gönen Ovası Sulama Birliği Başkanı Kadir Bakkal, AK Parti İlçe Teşkilatı yöneticileri, Cansever ve Ergin Ailelerinin yakınları, akrabaları katıldılar. Genç çiftler Gürkan Ergin ve Gamze Cansever’in nişan yüzüklerini takan Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, ‘‘Gürkan ve Gamze’nin bu mutlu anlarını hep birlikte paylaşıyoruz. Ben, kendilerini en içten dileklerimle kutluyor, daha büyük mutlulukları bir ömür boyu paylaşmalarını diliyorum. Ayrıca, Ergin ve Cansever Ailelerine de hayırlı uğurlu olsun diyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum’’ dedi.

 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Türk Milleti yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklâli yaşamak için şart saymış bir kavmin kahraman evlâtlarından ibarettir. Bu millet istiklâlsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.
Kemal Atatürk - 1922

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

İleri doğru bir adım atıldığında, insan vücudundaki 54 kas çalışır.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf