evden eve nakliyat

Ergin ailesinin mutlu günü

nian1Gürkan Ergin ile Gamze Cansever evlilik yolunda ilk adımı attı. Genç çiftlerin nişan yüzüklerini Başkan Hüseyin Yakar taktı

Burhan Ergin’in oğlu Gürkan ile Fındıklı Köyü’nden Cansever Ailesi’nin kızı Gamze’nin nişan yüzüklerini Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar taktı. Göneksan Ekmek Fabrikası sahibi Burhan Ergin’in oğlu Gürkan ile Fındıklı Köyü’nden Cansever Ailesi’nin kızı Gamze’nin nişan törenleri Fındıklı Köyü’nde yapıldı. Nişan törenine Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Gönen Ovası Sulama Birliği Başkanı Kadir Bakkal, AK Parti İlçe Teşkilatı yöneticileri, Cansever ve Ergin Ailelerinin yakınları, akrabaları katıldılar. Genç çiftler Gürkan Ergin ve Gamze Cansever’in nişan yüzüklerini takan Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, ‘‘Gürkan ve Gamze’nin bu mutlu anlarını hep birlikte paylaşıyoruz. Ben, kendilerini en içten dileklerimle kutluyor, daha büyük mutlulukları bir ömür boyu paylaşmalarını diliyorum. Ayrıca, Ergin ve Cansever Ailelerine de hayırlı uğurlu olsun diyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum’’ dedi.

 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.
Kemal Atatürk - 1925

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Dünyanın en hızlı büyüyen bitkisi bambu, bir günde 90 cm kadar uzuyor.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf