evden eve nakliyat

Yakar: ulaşımın turizme katkısı büyük

yakar_turizmGönen Kaplıcaları AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yakar, yapım çalışmaları devam eden Bandırma-Gönen ve Gönen-Biga duble yol çalışmalarının sona ermesiyle birlikte ilçelerine gelen yerli ve yabancı turist sayısında ciddi artışların olmasının beklendiğini söyledi.

Tesislere gelen yerli ve yabancı turistlerden en çok ulaşımla ilgili şikayetler aldıklarını dile getiren Yakar, “Gönen’e gidiş-dönüş ulaşımın çağdaş ve modern bir kimliğe kavuşmasının Kaplıcalar açısından çok önemlidir” dedi.

Kaplıcalar AŞ bünyesindeki yatırımların 2012 yılında da devam edeceğini dile getiren Yakar “2012 yılı içersinde bir  kapalı termal havuz ünitesi,Türk hamamı,  mevcut mutfağın büyütülmesi öngörülmektedir. İlçemiz ve çevresinin termal turizm konusunda ciddi bir potansiyeli var. Kaplıcalar yönetimi olarak bu potansiyeli görüyor ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Türk Milleti yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklâli yaşamak için şart saymış bir kavmin kahraman evlâtlarından ibarettir. Bu millet istiklâlsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.
Kemal Atatürk - 1922

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Eskimo dilinde kar yağışlarının farklarını tarif etmek için kullanılan yirmiden fazla sözcük vardır.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf