evden eve nakliyat

Tandoğan: Başarı tesadüf değil

husamettin_tandoganGönen Belediyespor Kulüp Başkanı Hüsamettin Tandoğan, 14. hafta sonunda tekrar liderliği ele geçirmenin bir tesadüf olmadığını belirterek, ‘Bu başarımız tesadüf değil, herkesin, takım olarak çok çalışması sonrasında ortaya çıkan bir sonuçtur’ dedi.

Balıkesir Süper Amatör Lig’de mücadele eden Gönen Belediyespor, geçtiğimiz 14. haftada tekrar liderliği ele geçirdi. Lige çok iyi bir başlangıç yaparak ilk dört haftayı lider olarak tamamlayan Gönen Belediyespor, mücadeleyi hiç elden bırakmayarak ligin en üst sıralarındaki yerini korumayı başardı ve liderliğe tekrar yükseldi.

Gönen Belediyespor’un bu başarısında, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’dan belediye meclis üyelerine, yöneticisinden oyuncusuna, taraftarından Gönen halkına, maddi yardımlarıyla desteğini esirgemeyen esnaf ve iş adamlarına kadar herkesin katkısı olduğunu belirten Gönen Belediyespor Kulüp Başkanı Hüsamettin Tandoğan, şampiyon olarak ligi tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Hüsamettin Tandoğan, ‘‘Lige çok iyi bir başlangıç yaparak ilk dört haftayı lider olarak tamamladık. 5. haftada Sıngırgı’ya çok şansız bir yenilgiyle liderliği Edremit’e bıraktık. Bu yenilgi bizim için kendimize gelmemizi sağladı. Yarıştan hiç kopmadık ve ligin en üst sırasında mücadele ettik. Hoca değişikliğinde sonra istikrarlı sonuçlar almaya devam ettik. Kadro kalitemiz bu ligin en iyisi. Bu konuda da çok iddialıyız. Nitekim gelinen 14. hafta sonunda futbolcularımız ve takımımız yakışan yerdeler. Bu başarımız tesadüf değil çok çalışmanın ürünüdür. Amacımız bu başarılı sonuçları lig sonuna kadar sürdürerek mutlu sona ulaşmak. Bu vesileyle Gönen Belediyespor’a maddi ve manevi destek veren başta Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Yakar’a olmak üzere, iş adamlarımıza, esnafımıza ve tüm Gönen halkına teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da verilecek destekler konusunda da, tüm halkımıza ve futbol severlere çağrımızı yapıyoruz. Ayrı bir parantez açarak belirtmek gerekirse, Gönen Belediyespor taraftarı, her zaman kendine yakışanı yapmış, centilmenlik anlayışından ödün vermeden örnek davranışlar sergilemiş, takımına içerde ve deplasmanda sahip çıkmıştır. Sezon sona kadar da desteklerini bekliyoruz. Bir önemli husus da, takımın isminin Gönen Belediyespor olmasıdır. Bu vesileyle belediye meclis üyelerine, kulübüm adına teşekkür ediyoruz. Bugünün Bank Asya liginde mücadele etme başarısı göstermiş bir geçmişe sahip olan şehrimiz, bu heyecanları tekrar yaşamak istiyor. Başarılarımızı kalıcı kılacak tesisler konusunda, Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Yakar’ın çok büyük destekleri söz konusu. Sosyal, kültürel ve sportif anlamda hem ilçemizin hem de özellikle gençlerimizin önünü açmak bizlerin asli görevidir. Layıkıyla yerine getirmek için tüm çabayı ortaya koyuyoruz. Son olarak değerli büyüğümüz Sayın Dursun Akın’a kulübüm ve taraftarlarım adına, tribünümüzün kapılması için verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum.  Unutulmaması gereken önemli konulardan biri de, takımın dünü ve bugünüyle vitrinde olmasını sağlayan yönetici, sporcu, taraftarlarımızdan ahrete intikal edenlere Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olanlara da sağlık, mutluluk ve uzun bir ömür temenni ediyorum. Gönen Belediyesporumuzun önü açık, başarıları daim olsun. Şampiyonluk yolunda tüm takım arkadaşlarıma başarılar diliyorum’’ dedi.
 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.
Kemal Atatürk - 1927

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Parmak izleri gibi dil izleri de her insan için benzersizdir.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf