evden eve nakliyat

Aydın’dan Başkan Yakar’a ziyaret

bakanaziyaret1Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın, eğitime verdiği destek ve katkıyla takdir toplayan Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ı makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın, Müdür Yardımcısı Yakup Yıldız ve Şube Müdürü Mürsel Sabancı ile beraber, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ı ziyaret ettiler.  İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tuncer'den Gönen’deki eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi aldı. Toplantıya Şube Müdürleri Sadık Dere, Efrahim Kula ve Ar-Ge Ekibi üyesi İlker Eren'de katıldı. Daha sonra Belediye Başkanı Hüseyin Yakar'ı da ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın’a, Başkan Yakar tarafından Gönen Oyası ve kitap hediye edildi.

 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Yunan serpuşu olan fesi giymek uygun olur da, şapkayı giymek neden olmaz? Ve yine onlara, bütün millete hatırlatmak isterim ki, Bizans papazlarının ve Yahudi hahamlarının özel elbisesi olan cübbeyi ne vakit, ne için ve nasıl giydiler?
Kemal Atatürk - 1925

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Zürafa 35 cm uzunlukta siyah bir dile sahiptir.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf