evden eve nakliyat

Sosyal belediyecilik yapıyoruz

yakar hseyinnnHayırseverlerin desteğiyle Gönen Belediye İftar Çadırında her gün 800 kişiye iftar verilirken, Gönen Belediyesi de ramazan yardımlarını artırarak sürdürüyor. Gönen’de hiçbir vatandaşın aç yatmasına müsaade etmeyeceklerini bildiren Başkan Yakar, “Gönen’deki tüm yoksul ve dar gelirli vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Sosyal belediyeciliği en iyi yerine getiren belediyelerin başında gelen Gönen Belediyesi, ramazan ayıda dar gelirli ve yoksul yurttaşlara yardımlarını sürdürüyor. Gönen Belediyesinin, yılın sadece bir ayında yardım yapmadığının altını çizen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “Gönen’de, tek bir

vatandaşımızın aç yatmasına müsaade etmeyeceğiz. Sosyal belediyeciliğin gereği olarak, belediye yardımlarımızı sürekli olarak yapıyoruz. Yardımlarımız, ramazan ayıyla sınırlı değil” dedi.

Ramazan ayında yardımlaşma ve dayanışma duygusunun pekiştiğine de işaret eden Başkan Yakar, “Gönen, ramazan ayının duygusunu en iyi yaşayan kentlerden bir tanesi. Gönen halkı hayırsever ve yardımlaşma duygusu had safhada. Belediye iftar çadırımızda, hayırsever vatandaşlarımız aracılığıyla her gün 800 vatandaşımıza iftar yemeği veriliyor.

 

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Eskimo dilinde kar yağışlarının farklarını tarif etmek için kullanılan yirmiden fazla sözcük vardır.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf