evden eve nakliyat

Sosyal belediyecilik yapıyoruz

yakar hseyinnnHayırseverlerin desteğiyle Gönen Belediye İftar Çadırında her gün 800 kişiye iftar verilirken, Gönen Belediyesi de ramazan yardımlarını artırarak sürdürüyor. Gönen’de hiçbir vatandaşın aç yatmasına müsaade etmeyeceklerini bildiren Başkan Yakar, “Gönen’deki tüm yoksul ve dar gelirli vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Sosyal belediyeciliği en iyi yerine getiren belediyelerin başında gelen Gönen Belediyesi, ramazan ayıda dar gelirli ve yoksul yurttaşlara yardımlarını sürdürüyor. Gönen Belediyesinin, yılın sadece bir ayında yardım yapmadığının altını çizen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “Gönen’de, tek bir

vatandaşımızın aç yatmasına müsaade etmeyeceğiz. Sosyal belediyeciliğin gereği olarak, belediye yardımlarımızı sürekli olarak yapıyoruz. Yardımlarımız, ramazan ayıyla sınırlı değil” dedi.

Ramazan ayında yardımlaşma ve dayanışma duygusunun pekiştiğine de işaret eden Başkan Yakar, “Gönen, ramazan ayının duygusunu en iyi yaşayan kentlerden bir tanesi. Gönen halkı hayırsever ve yardımlaşma duygusu had safhada. Belediye iftar çadırımızda, hayırsever vatandaşlarımız aracılığıyla her gün 800 vatandaşımıza iftar yemeği veriliyor.

 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Yunan serpuşu olan fesi giymek uygun olur da, şapkayı giymek neden olmaz? Ve yine onlara, bütün millete hatırlatmak isterim ki, Bizans papazlarının ve Yahudi hahamlarının özel elbisesi olan cübbeyi ne vakit, ne için ve nasıl giydiler?
Kemal Atatürk - 1925

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Bir pire, ortalama olarak kendi büyüklüğünün 150 katı yüksekliğe zıplayabilir.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf