evden eve nakliyat

Yakar, Gönen’in şansı

yakar_biyikBalıkesir genelinde gerek alınan yatırım ve hizmet açısından gerekse yerel yöneticisi bakımından en şanslı kentin Gönen olduğunu iddia eden AK Parti İlçe Başkanı Av. Servet Bıyık:“Gönen olarak en büyük avantajımız, partisiyle uyumlu, halkıyla barışık, uzlaşmacı,  iyi niyetli ve yaşadığı kente hizmet etmeyi amaç edinmiş bir belediye başkanına sahip olmamız.”

“Belediye Başkanımız Hüseyin Yakar’la uyumlu çalışmamız sonucu yerel ile genel hizmetleri Gönen’de buluşturduk” diyen Bıyık, battı gözüyle bakılan Kaplıcaların Başkan Yakar’ın dirayetiyle Gönen’e kazandırıldığının altını çizip: “Doğalgaz, Kaplıcalar, Çevre yolumuz, çökmüş altyapının yenilenmesi, meydan düzenlemeleri, katı atık çöp depolama sahası, yeşil alanlar yerel yönetimimizin başarısı. Kurumlar arasındaki işbirliğini geliştiren belediye başkanımız sayesinde, Gönen’e modern bir hayvan pazarı kazandırılırken, eğitimde yaşanan derslik sıkıntıları da aşıldı.”

GÖNEN SİYASETİNİN ÇITASI YÜKSELDİ

AK Parti İlçe Başkanı Av. Servet Bıyık, partinsin mensubu olan Gönen Belediyesini ve Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın çalışmalarını değerlendirip, “Balıkesir geneline baktığımızda, yatırım ve hizmetleri halkına en iyi şekilde getiren yerel yönetimlerin başında Gönen geliyor. Başarılı bir yerel yönetimimiz var. Bizim en büyük avantajımız ise, Hüseyin Yakar gibi bir belediye başkanına sahip olmamız. Gönen’de, partisiyle uyum içerisinde çalışan, hizmet verdiği halkıyla barışık ve muhalefet dahil seçilmiş belediye meclis üyeleriyle kavga gürültü ortamından uzak çalışan, kurumlar arasında diyaloga ve işbirliğine önem verip, Gönen halkı için ortak çalışma başlatan, kararlı, iyi niyetli, Gönen’e hizmet edinmeyi amaç edinmiş belediye başkanımız var” dedi.

KURTULUŞ MAHALLESİYLE 100. YIL’IN FARKI KALMADI

Yerel yönetimin, yapmış olduğu hizmetlerde, mahalle halklarının taleplerini dikkate aldığını da kaydeden İlçe Başkanı Bıyık, “Karşıyaka halkının en büyük isteği, düğün salonuydu. Bayram sonra düğün salonu ihale ediliyor, 3 ay içerisinde kullanıma açılacak, aynı zamanda Karşıyaka’ya park kazandırılacak. 100. Yıl Mahallesinin birin önceliği altyapı ve doğalgazdı, belediye başkanımız 100. Yıl halkına vermiş olduğu sözü tuttu, doğalgaz bu sene 100. Yıl’da tüm evlerde kullanılabilecek. Plevne Mahallesinde cami ve meydan düzenleme çalışması devam ediyor. Bir kente değer katan, yerel yönetimin hizmetleridir. Şu anda Kurtuluş Mahallesiyle 100. Yıl Mahallesinin birbirinden farkı kalmadı” dedi.

KAPLICA KAZANDIRILDI, DOĞALGAZ GELDİ

Battı gözüyle bakılan Kaplıcaların, Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın akılcı yönetimi sayesinde Gönen ekonomisine kazandırıldığının altını çizen Bıyık, “hunharca kullanılıp, enkaza dönüştürülen Kaplıcalar, büyük felaket atlattı. Belediye başkanımız, risk aldı, yönetim kurulu başkanlığını üstlendi. Kaplıca, Gönen ekonomisine kazandırıldı. Doğalgazı ilk dillendirildiğinde, belediye başkanımıza deli gözüyle bakılmıştı. Kimse kullanmaz, ellerinde patlayacak dendi. Doğalgazda talep patlanması yaşandı. Gönen Belediyesinin olanaklarıyla, çevre yolu yapıldı. Gönen’in altyapısı tamamen değişti. Çökmüş bir altyapı vardı. Şimdi sırada, meydan ve çevre düzenlemeleri. Yapılacak çevre düzenlemeleriyle yapılan hizmet ve yatırımlar kendini gösterecek” dedi.

8 YILDA GÖNEN’DE İNANILMAZ DEĞİŞİM YAŞANDI

8 yıllık dönemde Gönen’in olağanüstü değişim yaşadığını da belirten AK Parti İlçe Başkanı Av. Servet Bıyık, “Başarılı bir belediye başkanımız var. Biz, Gönen’e ve Gönen halkına hizmet için varız. Rant peşinde koşan, ben duygusundan biz duygusuna geçemeyenlerle yollumuz birleşmez, bu kesimlerden uzak duruyoruz ve çevremizden uzaklaştırıyoruz” dedi.
 

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Zürafa 35 cm uzunlukta siyah bir dile sahiptir.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf