evden eve nakliyat

Başkan Yakar’dan destek sözü

turnuvaGönen Güreş İhtisas Kulübü öncülüğünde düzenlenen Cumhuriyet Güreş Turnuvasına katılım ve ilgi yoğun oldu. Sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerini anlatan Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, kulüp yönetimini düzenledikleri etkinlikten dolayı kutlarken, belediye olarak da sporun ve güreşin Gönen’de gelişmesi için her türlü desteği sunacaklarının sözünü verdi.

Gönen Güreş İhtisas Kulübü, Cumhuriyet Bayramı dolayı dolayısıyla Fahri Dilmaç Kapalı Spor Salonunda Cumhuriyet Güreş Turnuvası düzenledi. Gönen Kaymakamı Hüseyin Parlak ile Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın da hazır bulunduğu turnuvaya katılım ve ilgi yoğun oldu.

Gençlerin sağlıklı yetişmesinde, topluma sağlıklı bireyler olarak katılmasında sporun önemli olduğunu aktaran Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Gönen’in her cadde ve mahallesine semt spor sahaları yaptıklarını hatırlattı. Spora desteklerinin süreceğini bildiren Belediye Başkanı Yakar, Gönen Güreş İhtisas Kulübü yönetimini düzenlemiş oldukları etkinlikten dolayı kutlarken, “ata sporumuz güreşin, Gönen’de daha iyi noktalara gelmesi için Gönen Belediyesi olarak her türlü katkı ve desteği sunmaya hazırız” dedi.
 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Bilelim ki milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlere yem olurlar.
Kemal Atatürk - 1927

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Kediler ultrason seslerini duyarlar.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf