evden eve nakliyat

Emniyete yeni hizmet binası

baskan.sahinHastane ve adliye sarayından sonra Gönen’e yeni bir yatırım daha kazandırılıyor

İlçe Başkanı Av. Servet Bıyık ile birlikte Ankara ziyaretinde İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’i ziyaret eden  Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Bakan Şahin’den Gönen’e yeni emniyet hizmet binası yapılma sözünü aldıklarını açıkladı. Başkan Yakar, TOKİ’nin müteahhitliğinde anahtar teslimi yapılacak emniyet binasının 2013 yılı içinde ihale edileceğini bildirdi.

 10 DÖNÜMLÜK ALANA KURULACAK

 Kaymakam Hüseyin Parlak, AK Parti İlçe Başkanı Av. Servet Bıyık ile birlikte İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’i ziyaret eden Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğüne yeni hizmet binası kazandırılacağını müjdeledi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan’ın da emniyet hizmet binası projesine büyük destek verdiğini bildiren Başkan Yakar, emniyet hizmet binası “TOKİ’nin müteahhitliğinde anahtar teslimi yapılacak” dedi.

Tütüncü yolu üzerindeki Trafik Şube Müdürlüğünün yanında 10 dönüm arsanın Emniyet Genel Müdürlüğüne tahsis edileceğini, hizmet binasının da buraya yapılacağını bildiren Başkan Yakar, projenin 2013 yılı içinde yaşama geçirileceğini söyledi.
 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Türk Milleti yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklâli yaşamak için şart saymış bir kavmin kahraman evlâtlarından ibarettir. Bu millet istiklâlsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.
Kemal Atatürk - 1922

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

İnsanların vücutlarında 206 adet kemik bulunmaktadır.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf