evden eve nakliyat

100. Yıl okuluna belediye desteği

100.okuluAlt yapısında sorun olan ve aşırı yağışlarda bodrum katını su basan Karşıyaka 100. Yıl İlköğretim Okulu’na belediye ekiplerince kanalizasyon ve drenaj yapılıyor. Çalışmaları yakından takip eden okul müdürü Yaşar Koyuncu ve müdür yardımcısı Hasan Güner, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’a okullarına göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Müdür Yaşar Koyuncu, taşımalı sistemle okullarına gelen öğrencilerin yemek yedikleri bodrum katta bulunan yemekhanenin aşırı yağışlarda yağmur suları ile dolduğunu bunun da öğrencilerin sağlıklarını olumsuz etkileyebileceğini belirterek, “Durum hakkında zaten bir eğitim gönüllüsü olan belediye başkanı Sayın Hüseyin Yakar’dan yardım istedik. Sağ olsun kendisi bizim derdimizle yakından ilgilendi ve sorunun halledilmesi için talimat verdi. Şimdi okulumuzun etrafı yağmur suyunu sorunsuz bir şekilde bertaraf edebilecek gibi drenaj kanalları ile çevriliyor. Dahası kanalizasyonumuzda yaşanan sorunlar nedeniyle kötü kokularla da mücadele diyorduk. Sayın başkan bu sorunu da çözerek kanalizasyon hattımızın yenilenmesini sağladı” dedi. Müdür yardımcısı Hasan Güner de, belediye başkanı Hüseyin Yakar’a öğrenciler ve velileri adına teşekkür ederek, “Sayın başkan zaten eğitim konusunda oldukça hassas. Okulumuza daha önceden de yapmış olduğu hizmetler var. Sağ olsun bu konuda da hiç vakit geçirmeden sorunun çözülmesini sağladı” derken, çalışmalar sırasında kazılan bölümlerde bir çevre düzenlemesi çalışması için beklentileri olduğunu belirtti.
 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Türk Milleti yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklâli yaşamak için şart saymış bir kavmin kahraman evlâtlarından ibarettir. Bu millet istiklâlsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.
Kemal Atatürk - 1922

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Zürafaların ses telleri yoktur.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf