evden eve nakliyat

AVM projesi hazır

yakar_avmGönen Belediyesinin 2013 yatırımları arasında yer alan Alışveriş Merkezinin projesi hazırlandı.Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar,  İller Bankasından kredi kullanılarak belediye tarafından yapılacak olan Alışveriş Merkezinin projesinin Şubat ayı Meclis oturumuna getirileceğini bildirdi.

Eski belediye binasının bulunduğu alana yapılması düşünülen Alışveriş Merkezinin projesi hazırlandı. Bodrum+zemin +çok amaçlı salon olarak projelendirilen Alışveriş Merkezinin, Gönen Belediyesinin 2013 yılı yatırım programında yer aldığını bildiren Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, alışveriş merkezinin İller Bankasından kredi kullanılarak Gönen Belediyesi tarafından yapılacağını açıkladı.

Gönen’in en büyük sıkıntılarının başında otoparkın geldiğini de bildiren Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “alışveriş merkezinin bodrumu, kapalı otopark olarak kullanılacak. Zemin katı ise ticari dükkanlar olarak dizayn edildi. Çok amaçlı salon olarak düşündüğümüz üst katında, konferans salonu, iki cep sineması ve cafe bulunacak. Her türlü sosyal ve kültürel etkinlik burada yapılacak” dedi.
 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Türk Milleti yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklâli yaşamak için şart saymış bir kavmin kahraman evlâtlarından ibarettir. Bu millet istiklâlsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.
Kemal Atatürk - 1922

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Meşe ağaçları elli yaşından önce palamut vermez.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf