evden eve nakliyat

Hedef Profesyonel Lig

ligGönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Gönen Belediyespor’u profesyonel lige çıkartarak ilçedeki diğer kulüplerin oyuncuları için hedef takım haline getirme isteğine Köşe 10 taraftar grubundan destek geldi.


 

Köşe 10 taraftar grubundan yapılan açıklamada geçmişte profesyonel liglerin kalburüstü takımı olan yeşil beyazlı kulübün eski günlerine dönmesinin grup üyelerinin hayali olduğu belirtildi. Açıklamada Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın bunu başarması halinde Gönenli futbolseverlerin yegâne hayallerinin gerçekleşeceğine vurgu yapıldı. Grup liderlerinden Kudret Şenel, bunca yıldır yeşil beyazlı takımın peşinden yağmur çamur demeden koştuklarını kâh sevinip kâh üzüldüklerini ama asla destekten ödün vermeden kulübün arkasında durduklarını söyledi. Kudret Şenel, “Hayalimiz bir gün bu takımı yeniden profesyonel ligde görmek. İşte bizim bu hayalimize şimdi tam destek veren belediye başkanımız Sayın Hüseyin Yakar’ın açıklamaları bizleri heyecanlandırıyor. İnşallah önümüzdeki sezon Bal’da da şampiyon olup bu hayalimizi geciktirmeden yaşarız” dedi.
 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Baylar ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensublar memleketi olamaz. En doğru ve en hakikî tarikat, medeniyet tarikatıdır.
Kemal Atatürk - 1925

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Domuzlar vücut yapılarından dolayı hiçbir zaman başlarını yukarı kaldırıp gökyüzüne bakamazlar.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf