evden eve nakliyat

10 Milyon TL’lik proje

yakar-meydan

Büyükşehir Belediyesi Gönen merkeze yatırım hamlesini başlattı. Ömer Seyfettin Meydanı düzenlemesine kısa zamanda başlayacak olan Büyükşehir Belediyesi, altı otoparklı Cumhuriyet Meydanı projesi için de düğmeye bastı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Gönen’e estetiğiyle örnek gösterilecek bir meydan kazandırılacağını müjdeleyen Başkan Yakar, 10 Milyon TL’lik Meydan Projesiyle  Gönen’deki otopark soruna da çözüm getirileceğini açıkladı.

CUMHURİYET MEYDANI İKİ KAT BÜYÜYECEK

Hükümet Binası taşınacak, Askerlik Şubesi kaldırılacak. Atatürk Caddesi araç trafiğine kapatılacak. Cumhuriyet Meydanı yıkılıp, en az iki kat büyütülecek.

En 10 Milyon TL’ye mal olması beklenen Gönen Cumhuriyet Meydanı projesinin Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaşama geçirileceğini belirten Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar,  projenin de Balıkesir Büyükşehir Belediyesince hazırlanacağını kaydetti.

Yeni düzenlemeyle Cumhuriyet Meydanın en az iki kat büyütüleceğine işaret eden Başkan Yakar, yeni projenin en önemli noktasını ise “Büyükşehir Belediyemiz tarafından, Gönen’e, estetiği ve şıklığıyla örnek gösterilecek bir meydan kazandırılacak.  Projenin en önemli ayrıntısı ise, yeni yapılacak Cumhuriyet Meydanın altının tamamen otopark olması. Meydan düzenlemesiyle otopark sorununa da çözüm getiriliyor” sözleriyle açıkladı.

ÖMER SEYFETTİN MEYDAN DÜZENLEMESİ BAŞLIYOR

Cumhuriyet Meydanı projesini Büyükşehir Meclisinden geçiren Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin, Ömer Seyfettin Meydanın da düzenleme çalışması başlatacağını bildiren Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “Bizim için çok önemli olan diğer meydanımız Ömer Seyfettin Meydanı da Büyükşehir Belediyemiz tarafından yeniden düzenlenecek ve genişletilecek. Çarşı Camii önünden itibaren başlatılacak meydan düzenlemesine birkaç ay içerisinde başlanacak” açıklamasında bulundu.

 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Cumhuriyet ahlâki fazilete dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir.
Kemal Atatürk - 1925

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Istakozlarin kanı mavi renktedir.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf