evden eve nakliyat

Kafkaslar’dan Başkan Yakar’a ziyaret

yakar_kafkaslardan_ziyaretGönen Kafkas Derneği başkanı Yaman İnanç ve yönetim kurulu üyeleri derneklerine verdiği destekten ötürü Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Dernek başkanı Yaman İnanç kısa süren ziyaretlerinde Başkan Yakar’a gerek derneklerine gerekse görev aldığı diğer sivil toplum örgütlerine sağladığı desteklerden ötürü bir teşekkür konuşması yaptı.

Konuşmasında belediye yönetimince ilçedeki sivil toplum örgütlerine önem verildiğini, görüşlerinin dikkate alındığını bunun da çok memnunluk verici bir durum olduğunu söyleyen İnanç, “Ak olana kara demenin kimseye yayarı yoktur. Yerel bazda hepimiz aynı geminin içindeyiz. İnanıyoruz, güveniyor ve görüyoruz ki kaptanımız doğru yolda doğru bildiği işleri yaparak hizmetler üretmekte, Gönen’in geleceğe güvenle bakmasını sağlamakta. Bu durumda duyduğumuz memnuniyeti iletmek için buradayız. Yönetim kurulu arkadaşlarım ve üyelerimiz adına size teşekkür ederim” dedi. Başkan Yakar ziyaretten memnun kaldığını bu tür ziyaretlerle görüş alışverişinin yapıldığını ve projelerini sivil toplum örgütleri ile paylaşma imkânı bulduklarını söyleyerek, dernek yönetimine teşekkür ederek üyelerine de sevgilerini gönderdi.
 

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

İnsan beyninin % 80'i sudur.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf