evden eve nakliyat

YIKIM BAŞLADI

eski-has-yikim

Gönen Belediyesi, mezbelelik haldeki eski devlet hastanesinin ek binalarının yıkımına başladı. Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, eski hastane binasının bulunduğu alanda Huzur Evi projesinin yaşama geçirileceğini açıkladı.

Gönen Belediyesi; müptelaların ve ayyaşların barınağı haline dönüşmesinden dolayı toplumun her kesiminde ciddi rahatsızlık yaratan Gönen eski devlet hastanesinin ek binalarının yıkıma başladı.  Taş binanın, tarihi bina olarak tescillendirildiğini aktaran Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “Belediye Encümenimiz tarafından alınan yıkım kararı, Milli Emlak Genel Müdürlüğüne gönderilmişti. Yıkıma onay gelmesiyle birlikte, belediyemiz yıkım çalışmasına başladı” dedi.

HUZUR EVİ PROJESİ YAŞAMA GEÇİRİLECEK

Eski hastanenin 10 dönüme yakın bir alan üzerine kurulu olduğunu da bildiren Başkan Yakar, “Yıkım işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte, eski devlet hastanemizin bulunduğu alan Balıkesir İl Sosyal Müdürlüğüne tahsis edilecek. Bu bölgede, Gönen-Manyas-Erdek ve Bandırma’ya hitap edecek tek katlı huzur evi sokağı projesi yaşama geçirilecek” açıklamasında bulundu.
 

Giriş Formu

face

Günün Sözü

Millî egemenlik uğrunda canımı vermek, benim için vicdan ve namus borcu olsun.
Kemal Atatürk - 1923

ANKET

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Bunlari Biliyor musunuz?

Zebralar beyaz üzerine siyah çizgilidir.

Önemli Telefonlar

logoOnemliTlf