Haberler Ana Menü

Basından Haberler

Basından Haberler

Jeolojik etüt yapıldı

baskanyakar-yaz

OSB’lerde değişiklikleri içeren sanayi yatırımlarını ve üretimi arttırmaya yönelik tasarının Meclise sunulması sonrasında yatırımcı akını başladı

Jeolojik etüdü de yapılan ve bakanlıktan onay beklenen Bandırma OSB’nin 2. etabının yatırıma açılmasına sayılı günler kala, Bandırma OSB Başkanı Hüseyin Yakar, OSB’lerle ilgili elektrik indiriminden emlak vergisi muafiyetine kadar yatırımcının lehine birçok değişiklikleri içeren tasarının 17 Mayıs’ta Meclise sunulmasının ardından taleplerde %50’e yakın artış olduğunu bildirdi.

Devamını Oku: %s

 

Yakar EVET turunda

yakarhafzhseyinbey

Köyleri tek tek gezip Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ülkemize kazandıracaklarını anlatan Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Hafızhüseyinbeyköy’de , vatandaşlardan 16 Nisan’daki halk oylamasında güçlü Türkiye için evet oyu vermelerini istedi.

Devamını Oku: %s

   

BÜYÜKŞEHİR GÖNEN’E HİZMETLERİYLE DOKUNDU

ugur-yakar

Büyükşehir’den Gönen’e 3 dev yatırım: Arıtma Mayıs’ta hizmette, Otogar Projesi ihale aşamasında, Meydan Projesinin startı verildi.

Gönen’in 90 kırsal mahallesine yatırım ve hizmetleriyle dokunan Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin, “Cumhuriyet Meydanı ve Otogar Projesiyle” Gönen merkezi de nakış nakış işlemeye hazırlanıyor. Arıtmanın Mayıs ayında faaliyete gireceğini, Otogar ve Meydan projesinin de bu sene içerisinde ihale edileceğini açıklayan Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Edip Uğur’a Gönen’e göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Devamını Oku: %s

   

Başkan Yakar 8 Mart’ı kutladı

8-mart-dunya-kadinlar-gununu_89445619

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, kadınların modern Türkiye'nin inşasında vazgeçilmez ve en önemli gücü olduğunu ve ülkemizin gelişiminde, toplumun refahının yükselmesinde tartışmasız bir yere sahip olduğunu vurguladı.

Devamını Oku: %s

   

BAŞKAN YAKAR EVET İÇİN SAHAYA ÇIKTI

bakanyakarsahada_1

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, 16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi, parti teşkilatıyla birlikte ’evet’ için sahaya çıktı. Çalışmalarını hızlandıran ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yakar, ’neden evet’ denmesi gerektiğini anlatırken, 16 Nisan’da Gönen’de evet rekoru  kırılacağını söyledi.

Devamını Oku: %s