Uluslararası turnuva yolunda

Gönen Belediye Güreş Takımı 21 sporcusuyla Bulgaristan’ın Duvola kentinde düzenlenecek uluslararası güreş turnuvasına katılacak. 24 Kasım’da ilk uluslar arası müsabakasına çıkmaya hazırlanan Güreş Takımı yarın yola çıkıyor.

2018 yılının Ocak ayında kurulan, Milli Takıma sporcu veren  Gönen Belediye Güreş Takımı, ulusal turnuvalardan sonra ilk kez uluslararası müsabakasına katılmaya hazırlanıyor. Ulusal müsabakalarda kazandığı başarılarla, Gönenli gençlere ata sporu güreşi sevdiren Belediye Güreş takımı, 21 sporcusuyla 24 Kasım’da Bulgaristan’ın Duvola Kentinde düzenlenecek olan uluslararası yıldızlar güreş turnuvasına katılacak.

Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Belediye Güreş Takımına başarı dilerken, “Belediye Güreş Takımımız, ilk uluslararası turnuvasına çıkacak. Sporcularımızın dereceye gireceğine ve uluslararası müsabakaların devamının geleceğine inanıyorum. Biz, gençlerimizin sporun her dalında başarılı olmasını için gayret gösteriyoruz. Takımımıza ve sporcularımıza şimdiden başarılar dilerim” dedi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*