YILMAZ’DAN SELFİLİ KUTLAMA

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, adaylığını Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ve Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçıvan’la TBMM’nde selfi çekerek kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından  adaylığı dün resmen açıklanan Karesi Belediye Başkanı ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, büyükşehir belediye başkan adaylığıyla ilgili tebrikleri kabul ederken, adaylık sevincini Meclis’te çektiği selfiyle paylaştı. Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ve Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçıvan’la birlikte özçekim yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yılmaz, adaylık açıklamasının ardından şu mesajı verdi: “Yol arkadaşı olmaktan her zaman gurur duyduğum Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin teveccühü ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak belirlendim. Karesi’mizde kurucu belediye başkanı olarak göreve başladığımız 2014 yılından bu yana, hemşehrilerimiz ile omuz omuza, gönül gönüle çalıştık.

“ÖNCE MİLLET ÖNCE MEMLEKET”

Şimdi aynı azim aynı şevkle Balıkesir’imize hizmet etmek için yola çıkıyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere bizlere güvenen herkese teşekkür ediyorum. Bize inanıp bu görevi tebliğ edenlere karşı Rabbim bizleri mahcup etmesin.  Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi “Önce Millet Önce Memleket” diyerek çıktığımız bu yolda Rabbim; hemşehrilerim ve memleketim için güzel hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*