Yücel’e coşkulu karşılama

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Değirmenboğaz’da partilileri tarafından coşkuyla karşılandı. Yılmaz’ı, karşılama törenine Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ile belediye meclis üyeleri de katıldı.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, konvoyla şehir merkezine geldikten sonra Zağnos Paşa Camii’nde Cuma Namazı kıldı. Başkan adayı Yılmaz, Cuma Namazı sonrasında vatandaşlarla buluşarak onlara hitaben konuşma yaptı. Yücel Yılmaz 31 Martta yapılacak seçimler öncesinde halkın karşısına projeler ile çıkacaklarını söyledi.

Cuma Namazı çıkışı sonrasında kalabalık bir gruba seslenen Yücel Yılmaz toplumun her kesimini kucaklayacak projelerle seçime gireceklerini söyledi. Vatandaşlardan kendilerine destek olmalarını isteyen Yücel Yılmaz’ı AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ile birlikte Balıkesir Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey ve Pakize Mutlu Aydemir’in yanı sıra ilçe belediye başkanlı ve AK Parti ilçe başkanları da yalnız bırakmadı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*